Preskočiť na obsah
Anton Kutliak

Priemyselná výroba

Anton Kutliak

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Oravská Polhora
Od roku
1992
IČO
32 734 263

Anton Kutliak

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
029 47 Oravská Polhora
Na trhu od
12. novembra 1992
IČO
32 734 263
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

33
rokov na trhu
1992
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Anton Kutliak

Anton Kutliak – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Oravská Polhora. Podniká od 12. novembra 1992.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad zváracie práce, autoopravárenské práce a bchodná činnosť - náhradné diely pre motorové vozidlá.

Základné údaje

Obchodné meno
Anton Kutliak
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
32 734 263
Dátum vzniku
12. novembra 1992
Miesto podnikania
029 47 Oravská Polhora
Živnostenský register
Okresný úrad Námestovo, vložka č. 507-1265
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Anton Kutliak zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Zváracie práce

  • Autoopravárenské práce

  • Bchodná činnosť - náhradné diely pre motorové vozidlá

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Anton Kutliak?

Miesto podnikania je v obci 029 47 Oravská Polhora.

Čím sa Anton Kutliak zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: zváracie práce; autoopravárenské práce; bchodná činnosť - náhradné diely pre motorové vozidlá.

Aké je IČO – Anton Kutliak?

IČO je 32 734 263.

Odkedy podniká Anton Kutliak?

Podnikanie začalo 12. novembra 1992. Na trhu pôsobí 33 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Anton Kutliak podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese anton-kutliak.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.